RUMENKA ONLINE
Cenjeni sugrađani,
“RUMENKA ONLINE“ - je idealno mesto za Vaše online druženje, sa rumenčanima iz
matice i rasejanja. Pridružite nam se, i oplemanite ovaj virtuelni kutak
svojim tekstovima i fotografijama. Drugim rečima, popularišite Rumenku
i ujedno se na jedan lep i civilizovan način družite sa sugrđanima, razmenjujući
korisne informacije, znanje, uspomene, dogodovštine i još mnogo toga...
Dakle, na Vama samima je izbor dali ćete uzeti aktivnog učešća u radu
našeg portala, ili pak ne.
Da bi ste pristupili ostalim sadržajima, voljom WebMastera morate biti
registrovani i ulogovani. Registracija je besplatna, i ne boli. Surprised
Svima koji nam se pridruže želim dobrodošlicu. Onima koji ovde odustanu
i krenu drugde, želim mnogo sreće nimalo ih ne osuđujući, jer bih možda i sam
na njihovom mestu isto postupio. Ako se kasnije predomislite i vratite, dobro došli.

Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! 397439

Kontakt adresa: rumenka_online@yahoo.com

Join the forum, it's quick and easy

RUMENKA ONLINE
Cenjeni sugrađani,
“RUMENKA ONLINE“ - je idealno mesto za Vaše online druženje, sa rumenčanima iz
matice i rasejanja. Pridružite nam se, i oplemanite ovaj virtuelni kutak
svojim tekstovima i fotografijama. Drugim rečima, popularišite Rumenku
i ujedno se na jedan lep i civilizovan način družite sa sugrđanima, razmenjujući
korisne informacije, znanje, uspomene, dogodovštine i još mnogo toga...
Dakle, na Vama samima je izbor dali ćete uzeti aktivnog učešća u radu
našeg portala, ili pak ne.
Da bi ste pristupili ostalim sadržajima, voljom WebMastera morate biti
registrovani i ulogovani. Registracija je besplatna, i ne boli. Surprised
Svima koji nam se pridruže želim dobrodošlicu. Onima koji ovde odustanu
i krenu drugde, želim mnogo sreće nimalo ih ne osuđujući, jer bih možda i sam
na njihovom mestu isto postupio. Ako se kasnije predomislite i vratite, dobro došli.

Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! 397439

Kontakt adresa: rumenka_online@yahoo.com
RUMENKA ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?!

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! Empty Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! Pon Avg 03, 2009 11:48 am

gox81



U subotu 01.03.2009 su donete cevi za nastavak igradnje kanalizacije!  Mesec dana ranije je doneta i gomila peska namenjena za kanalizaciju!  

WebMaster


Webmaster
Webmaster

Gox81, dobro nam došao i hvala na informaciji.
Iskreno se nadam da će ih biti još, te da ćeš pozvati i ostale naše rumenčane da nam se pridruže... Very Happy

https://rumenka.serbianforum.info

3Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! Empty Re: Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! Sre Avg 19, 2009 10:14 am

gox81



Rec je o atmosferskoj kanalizaciji koja ce povezivati ambulantu i zabaviste sa kanalom! Kanalizacija ce navodno biti zatvorenog tipa, tako da vise nece biti potrebe za kanalima ispred kuca u ulicama koje se nalaze na pravcu od ambulate do kanala!? Momci rade fino i pedantno, a radovi bi trebalo da budu gotovi navodno za 60 dana!? I svaka cast onome ko se setio da napravi sajt, cisto da budemo informisani sta nam se desava u kraju.

4Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! Empty Re: Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! Čet Avg 27, 2009 6:33 am

WebMaster


Webmaster
Webmaster

Hvala na informacijama i lepim rečima, mada priznajem da je teško voditi i ažurirati ovakav portal s udaljenosti od više hiljada km. od Rumenke... no, idemo dalje.

https://rumenka.serbianforum.info

5Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! Empty Re: Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! Pet Avg 28, 2009 12:09 pm

gox81



OK mi smo tu da ga punimo aktuelnim informacijama a ti ga samo odrzavaj ovako kvalitetnog!!!! Gledao sam sajtove nekih drugih naselja nisu na za primirisati, zato svaka ti cast!!!

WebMaster


Webmaster
Webmaster

gox81 ::OK mi smo tu da ga punimo aktuelnim informacijama a ti ga samo odrzavaj ovako kvalitetnog!!!! Gledao sam sajtove nekih drugih naselja nisu na za primirisati, zato svaka ti cast!!!

gox81
, ako ovo mogu da razumem kao predlog za saradnju, smatraj da je predlog prihvaćen. Da bi se kvalitet održao, neophodan je i jedan Administrator sajta koji živi u Rumenki... nažalost, posle par propalih pokušaja, bojim se i da predložim bilo kome da u časovima dokolice doprinese afirmaciji i popularizaciji našeg mesta. U slučaju da sam te pogrešno razumeo, molim te samo da ne pobegneš glavom bez obzira, i to samo zbog uređivačke funkcije koju ti predložih. Naime, mislim da bi smo zajedno bili jači i delotvorniji. Pošto je sve ovo amaterski i na dobrovoljnoj bazi, ne radi se o nikakvoj obavezi... uglavnom se sve svodi na dobru volju i volonterski rad za koji nam niko neće reći ni hvala.
Kao što i sam vidiš iz priloženog, ja pristadoh da oponašam Sizifa, i trudim se da to uradim štogod bolje znam i umem. A dali si i sam spreman da žrtvuješ svoje dragoceno slobodno vreme, to moraš da proceniš sam!? confused
Ali, kako god odlučio, SAMO NEMOJ SADA DA POBEGNEŠ... Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! 397439

https://rumenka.serbianforum.info

gox81



Necu da begam to je sigurno, ali buduci da sam zesci amater za ove stvari mislim da bi se tesko snasao u svemu ovome!!! Znam da je tesko odrzavati ovako nesto na daljinu, da bi ti dobro dosle oci i usi odavde, ali za neke komplikovanije stvari, s'obzirom da sam samouk tesko da bi ti bio od pomoci! 

WebMaster


Webmaster
Webmaster

Zahvaljujem na brzom odgovoru. Very Happy

https://rumenka.serbianforum.info

9Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! Empty Re: Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! Pet Sep 11, 2009 10:07 pm

WebMaster


Webmaster
Webmaster

Evo i prošlogodišnje besede...

https://rumenka.serbianforum.info

10Nastavak izgradnje kanalizacije?!?!?! Empty rekla kazala Pon Nov 07, 2011 8:21 pm

BoB21201



I po ko zna koji put su nas izradili nasi Rumencani an vlasti...mada, ja ih ne bih nazivao nasima...kaze lik sa snimka da su pare obezbedjene///evo skoro 3 god. kasnije nista!!sram bilo sve ove neljude koji su lagali javno na televiziji a sram bilo i nas sto nista ne prduzimamo po tom pitanju da se odgovorni uklone sa vlasti koja im ne pripada jer je nisu zasluzili...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu